PlanowanePrzełącznik

Zapowiedź miotu "E" Późnym latem/ wczesną jesienią roku 2019 na Ulicy Zamkowej planujemy szczeniaki z wyjątkowego skojarzenia:


Matka:
Bordercult CHELSEA "Greta"
Ojciec:
Borderline Country DON OTTAVIO "Otto"
Miot
Greta  Otto 
Data ur. 12.01.2017 Data ur. 04.05.2016
Biodra: HD A Biodra: HD A
Łokcie: EB 0/0 Łokcie: EB 0/0
OCD free OCD free
CEA, CL, TNS, GG normal CEA, CL, GG normal, TNS carry
CEA / PRA / CAT - Niedotknięta CEA / PRA / CAT - Niedotknięty
Więcej o Grecie Więcej o Ottusiu


GRETA [1] GRETA [2] GRETA [3]
OTTO [1] OTTO [2] OTTO [3]

W roku 2019 planujemy tylko jeden, ale za to niezwykle wyjątkowy miot. Będzie to miot po wybitnie utytułowanych psach. Mamą miotu zostanie nasza Greta (Bordercult Chelsea), a ojcem nasz reproduktor Otto (Borderline Country Don Ottavio).

Greta jest słodką, małą suczką. Na co dzień radosna i w każdym momencie gotowa do pracy, zabaw czy pieszczot. Greta pracuje dla człowieka, jest mu całkowicie oddana, uwielbia okazywać mu miłość. Jest psem posłusznym, skupionym na współpracy z człowiekiem. Jest psem plastycznym, dostosowuje się do zaproponowanych jej aktywności. Posiada instynkt pasterski. Jej największą zaletą jest uroda - Greta na ringu porusza się jak "top modelka", dlatego jest doceniana przez sędziów w Polsce i za granicą. Greta pomimo młodego wieku jest Multi Championką Młodzieżową oraz Multi Championką, potrzebuje tylko określonego w regulaminie czasu aby ukończyć swój Interchampionat, w chwili obecnej ma na swoim koncie 7 CACIBów.

Otto pochodzi z wybitnej austriackiej hodowli Borderline Country. Jest samcem o mocnej budowie, niezwykłym uroku osobistym i zachwycającym eksterierze. Otto w wieku 2,5 roku ukończył prestiżowy tytuł Inter Championa, jest Multi Championem, a na wystawie 18.11.2018 r. w Poznaniu uzyskał tytuł Zwycięzcy Polski 2018. Otto z zaangażowaniem ćwiczy posłuszeństwo, lubi pływać, a jego wielką pasją jest pasienie owiec. Otto nie odstępuje swojej właścicieli ani na krok, jest psem wiernym i oddanym. Otto czasami bierze udział w zajęciach edukacyjnych. Na co dzień jest psem spokojnym i zrównoważonym.

Z tego miotu spodziewamy się szczeniaków bardzo poprawnych eksterierowo, zdrowych, dobrze zbudowanych, zrównoważonych i socjalnych, mocno skoncentrowanych na pracy z człowiekiem i dla człowieka. Umaszczenie powinno pozostać w tonacji klasycznej czyli czarno-białe, choć jest minimalna możliwość odstępstwa od tego umaszczenia.

Istnieje możliwość doboru szczeniaka ukierunkowanego na daną pracę z przewodnikiem czy też na karierę wystawową. Przede wszystkim poszukujemy kochających rodzin, które znają potrzeby rasy i które będą utrzymywały z nami kontakt przez całe życie psa.

Na ulicy Zamkowej przykładamy ogromną dbałość do tego, aby nasze mioty były dokładnie przemyślane i zaplanowane. Ważne jest dla nas, by rodzice szczeniąt byli zdrowi, przebadani, mieli osiągnięcia, a przede wszystkim byli fantastycznymi psami rodzinnymi. Szczeniaki z naszej hodowli od momentu poczęcia są naszym oczkiem w głowie. Zapewniamy im odpowiedni rozwój, stymulację i socjalizację. Dzięki temu dzieci, które od nas idą w świat, mają już pewien bagaż doświadczeń, który ułatwia im zaaklimatyzowanie się w nowych kochających rodzinach.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Zachęcamy również do regularnych odwiedzin naszego profilu na Facebook'u i strony internetowej.

ShutDown